Home / Seks Hikayeleri / CD Olarak İlk Kez Lisede Çorap ve Ayaklarım :))

CD Olarak İlk Kez Lisede Çorap ve Ayaklarım :))

herkese merhaba,
uzun zamandır hikayeleri okuyor ve her seferinde kendi hikayelerimi de paylaşmak istiyordum demek ki doğru zaman şimdiymiş. Uzun ve bir solukta okuyacağınıza inandığım yaşanmış hikayem karşınızda. Hikayede anlatacağım isimler belki onlardır belki de değildir bu benimle ve eğer okursa onunla aramızda. Adım Deniz gerçek adım değil ama isimim dışında hepsi gerçek onun için kısaca kendimden bahsetmek istiyorum. Ben sarışın beyaz tenli ve mavi gözlü 1.65 62 kg fit bir çok kadına taş çıkartacak kalın dudaklara, düzgün bacaklara ve ayaklara sahip minyon bir görünüme sahip biriyim. Gerek annem gerekse babamın iyi imkanları sayesinde İstanbul Nişantaşın’da okuma şansına sahip oldum. Bu da bana güzel bir çevrede önce iyi bir gözlemci sonrasında da iyi bir çevre edinmemi sağladı. Annemin aktif iş yaşamı ve disiplinli bir profesyonel olması benim de büyürken detaycı titiz ve bakımlı olmamı sağladı. Çok küçük yaştan beri hatta ilk okuldan beri onun nasıl işe giderken hazırlandığını hep izler ona çok imrenirdim. Babamsa kendi işini yöneten ticaret hayatında olan şık giyinse de annem kadar titiz olmayan birisidir. Annemi izlerken giydiği beyaz, siyah ve vizon rengi kilotlu çoraplar o zaman anlamadığım bir sebeple ve her nedense beni fazlasıyla etkilemeye başlamıştı.

Daha 11-12 yaşlarında annemin çamaşır çekmecesindeki çorapları g-sting ve tangaları elime aldığımı ve dokusunu hissetmeye başladığımı çok iyi biliyorum ve elbette onları eve erken geldiğimde tamamen tüysüz bacaklarımda denemeye başlamıştım. Ama ne yapacağımı bilmiyordum. O yıllarda Nişantaşı’nda okumaya başlamış etrafımdaki kızlara bakmaya başlamıştım. Normal olarak bir erkek olarak okuldaki kızlardan ilgilendiğimi düşünüyordum ama sonra anladım ki ilgilendiğim onların nasıl giyindikleri nasıl konuştukları ve nelerden zevk aldıklarıydı. Git gide onlara özenmeye başlamıştım. Ve bir gün bir sınıf arkadaşım çantasından daha önce giydiği çorabı fark etmeden düşürdü ve yürümeye devam etti ben de çorabı elime aldım ve ne yapacağımı bilmeden hemen kendi çantama koydum. İlk defa kendime ait kullanılmış da olsa güzel bir kızın siyah kilotlu çorabı olmuştu. Sabah çok erken kalktım okula gitmeden önce o çorabı ve bir cesaretle annemin çekmecesinden aldığım saten bir tanga külotunu içime giydim üzerimde de okul pantolonu vardı kimsenin anlaması mümkün değildi. Bir süre bu şekilde okula gidip geldim ve ayaklarım her gün yerden kesilircesine okula gidip geliyordu. Günler bu şekilde giderken benimde içimde fırtınalar uçuyordu yavaş yavaş kendimi ve deliğimi keşfetmeye başlamıştım bu yıl böyle geçti. Artık tek başıma cesaretle çoraplar ve iç çamaşırları alabiliyor onları giyebiliyordum.

Bir sonraki sene yeni bir sıra arkadaşım olmuştu sınıfın en garip en itici ve istenmeyen tiplerinden biriydi. Ne yazık ki böyle birinin yanına düşmek galiba benim kaderimdi. Almanyada akrabaları vardı ve arada bana gelen hediyeleri oyuncakları ve çikolataları ikram edip garip yollarla arkadaşlık kurmaya çalışıyordu. Derken 1 ay sonra bak bu sefer sana bir şey göstericem çantamda ama zilin çalıp herkesin çıkmasını beklemeliyiz dedi. Ben de peki dedim ve zil çaldı herkes çıkmıştı ve çantasında Almanyadan kuzenin getirdiği bir porno dergiyi gösterdi. Başta çok şaşırmıştım ve sayfaları birlikte açmaya başladık. Dergi tamamen çorap ve ayak fetişlerine yönelik bir dergiydi. Çoraplı ve becerilen kadınları görmek nefesimi kesmişti istemsiz bir şekilde bunlar harika dedim ve şaşırmış gibi yaparak bunlar çoraplı dedim. Giray da bana evet benimde çok hoşuma gitti ama hiç böyle bir kadına veya kıza dokunmadım nasıl bir his bilmiyorum dedi. O esnada ben de kadınların bakımlı ve ojeli ayaklarına gözüm takılmıştı. Ayaklarım bir kadın ayağından farksızdı 39-40 arası ve ince ayaklarım olduğu için benimkiler gibi dedim kendime ve Giraya gülerek, o da gülümsedi. Bir yandan da Girayın söyledikleri beni uçurmuştu bana da henüz dokunan olmamıştı ve bunu her şeyden çok istiyordum. Akşam eve gittim çoraplarımı iç çamaşırımı giydim ve Girayın bana dokunduğunu hayal ederek kendimi parmaklayarak ve oldukça kalın bir kalemle tatmin ettim.

Sınav dönemine gelmiştik ve bir derste asla başarılı olamıyordum bunu Giraya söyledim ve sınavda kopya vereceğini söyledi nasıl mutlu oldum anlatamam ve dediği gibi de yaptı. Git gide başta sevmediğim ama sonra ortak fantezilerimiz olduğu için sırdaş olmaya başladığım Giraydan hoşlanmaya başlamıştım. Ve sonunda yeni bir dergi gelmişti gene çorap ve ayak fetişleri içindi. Teker teker bakarken beni uçuran detay arkası tek çizgili jartiyer çorap olmuştu kırmızı ojeli ayaklar jartiyerin altında harika duruyordu keşke böyle bir çorabım olsa demiştim. Bu sefer dergiye bakarken farkı bir şey olmuştu Girayın önü kabarmaya başlamıştı ve nerdeyse yırtılacaktı önü. Giray canım çok acıdı dedi ve fermuarını açıp boxer şortunu rahat bıraktı. İlk defa bu kadar yakından ve iri bir aleti gözlerimin önünde görüyordum. Öğle arası olduğu için rahat bir vaktimiz vardı. biz dergiye bakarken ben de bir yandan Girayın aletine bakıyordum sayfaları çevirirken aletini okşama başladı ve nasıl bu kadar sert oldu dedim bilmiyorum dedi baksana dedi ve istemsiz bir şekilde elimi attım boxer ın üzerine gerçekten çok sert olmuş dedim ve hemen konuyu çevirmek için sayfaları hızlı geçelim ders zili çalacak dedim. Bir sonraki sayfada jartiyer çorapların ve ayakların üzerinde boşlamış resimleri gördüm çıldırmış ve uçuyordum.Gün bitip akşam eve gittiğimde bu sefer sanki elimde tutuyormuş bacaklarımda onu hissediyormuş gibi düşünüp gene kendimi tatmin etmiştim. Giray da bana ertesi gün nasıl ayaklara boşalan resme bakıp kendini boşalttığını anlattı. Meğer bu onun da en büyük tutkusu olmuş çoraplar ve ayaklar.

Hoca 1 hafta sonra sonu söyledi ve sınavdan başarılı bir not almıştım. tebrik ederim Deniz dedi gülümseyerek Giray ben de teşekkür ederim diyerek yanağından öptüm. Sonra durup sınıf müsait olsaydı aletinden de öperdim dedim ama müsait değil dedim o da fırlamalıkla tüh dedi. Bu bu anlamda ilk espirili konuşmamdı. Sonra aramızda böyle şakalaşma devam etti. Hatta bir sözlüde bana yardım ettik ten sonra yerime oturdum fısıldayarak ona şimdi sert olsan dergilerdeki gibi azıma alırdım diye şakalaştım o da off çok hoşlanırım dedi. Ders arası olmuştu ve Giray yarın bir dergi getirsene dedim ben de sana hem sınav hem de sözlü için aramızda kalacak bir teşekkür etmek isterim dedim gülerek peki dedi soğuk kanlılıkla.

Ertesi gün sabah erken kalktım içime siyah saten bir iç g-sting ince den bir siyah kilotlu çorap ve üzerime okul üniformamı giyip okula gittim. Ama bu sefer farklı olarak annemden çaktırmadan aldığım kırmızı ojeyi ayaklarıma akşamdan sürüp çorapları giymiştim tıpkı dergi ve resimlerde olduğu gibi. Okula geldiğimde Girayla konuştuk ve teşekkürü merak ettin mi dedim ve Giray tabiki de merak ettim dedi ben de sır olarak kalacak tamam mı tamam dedi. Ben de iç gösteren gözlüğün olsaydı bunu şimdi görürdün dedim gülerek o da çok merak ettim dedi. Derste kimse duymadan bunları konuştuk. Sonra ilk bana dergiyi gösterdiğinde hatırlıyor musun çoraplara ve giyen birine hiç dokunmadığını söylemiştin halen hiç olmadı mı diye sordum o da bana hayır dedi. İçimden o zaman öğlen arası bu ilk olacak dedim. Çaktırmadan öğlen arasına kadar çanta arasından derste dergiye bakıyordu önü iyice kabarmıştı ben de çaktırmadan elimi pantolonunun üzerine götürüp dokundurup elimi çekiyordum. Sanki kitlenmiştik birbirimize.

Öğlen arası olunca beden derslerinde kullanılan en alt kat köşedeki soyunma odasına gidelim dergiye orda bakarsın dedim. Odaya gittik oda içerden kitleniyordu ve anahtar üzerindeydi. Odayı kitledik ne yapacağını bilmediği için ben dergiyi açmasını söyledim o da dergiyi açtı ve sayfaları çevirmeye başladı gene çoraplar ve kırmızı ojeli ayaklar önü çoktan kabarmıştı ve Giray önünü açabilirsin biliyorsun canının yanmasını istemeyiz dedim evet haklısın dedi gülerek ve fermuarını indirdi ve bu sefer boxerdan da aletini de çıkarttı. İstediğim şey ordaydı ve onu sıvazlamaya başladı sonra gözlerimin içine bakarak bana bir teşekkür vermek istemiştin dedi ben de evet dedim. Önce sana bişi göstericem dedim konuşmadan beni izliyordu. Medem ki ayaklar hoşuna gidiyor dedim ve bacak bacak üstüne atıp ayakkabılarımı çıkarttım yerde minderler olduğu için beden odası buna müsaitti. Sonra kilotlu çorabımı sakladığım çoraplarımı da ayağımdan çıkarttım ince kilotlu çoraplar ve içlerindeki kırmızı ojeli ayaklarım aynen ortaya çıkmıştı. Giray ooo harika olmuşlar gerçekten ilk söylediğin gibi kadın ayaklarından farksız olmuş dedi. Aletini otururken bana doğru çevirdi aaa biraz yumuşamış dedim ve heyecandan oldu diyerek dergiye bakalım dedi ben de ne gerek var ben dokununca sert olur dedim ve ilk defa avuçlarımın içine aldım sonra daha da sert olsun ve devamını görmek ister misin dedim evet dedi.

Bu sefer arkamı döndüm ve kalçalarım Giraya dönük bir vaziyette pantolonumun döğmesi ve fermuarını açtım içimdeki çorabın inceliği ve kayganlığıyla pantolonum ben bir şey yapmadan aşağıya düştü. G-stingli küçük popom ve kalçalarım Girayın önündeydi. Başımı bedenimi döndürmeden ona çevirip hadi dokun onlara al hediyeni dedim yerinden kalktı ve önce belimden tutup ellerini kalçalarımın üzerinde gezdirmeye başladı bense gözlerimi kapatmış ilk defa birinin dokunuşunu hissediyordum nerdeyse havalara uçucaktım. Giray biraz daha yaklaşarak aletini bacaklarıma sürtmeye başladı aylar önce düşleyip kendimi tatmin ettiğim şey gerçek oluyordu. Ben de onun aletini okşuyordum inanılmaz sertti ve resmen sevişiyorduk o arkamda bana sarılmış aletiyle bana sürtünüyordu. Biraz kendimden itip onu 1 adım uzaklaştırdım ben de çok daha uzun boylu olduğu için bana benden daha iri birinin dokunması beni ve deliğimi çoktan tahrik etmişti her yerim titriyordu ama bu boşalmak gibi değil hayallerin ve bedeninin buluşması tatminiydi. beylikdüzü escort gibi Sonra dönüp onu öpebilir miyim dedim evet dedi ve yavaşça aşağıya dizlerimin önüne eğilip onu öpmeye ve dilimle hissetmeye başladım bu bir ilk ve bir tabuydu uzun uzun iştahla oral yapıyor tüm ağzımda hissediyordum ve tabi hissetmek ve tatmak istediğim onun da zevk suyu ağzıma geliyodu geriye çekildikçe tükürüklerimle karışmış zevk suyu tüm dudaklarımı kaplamıştı aynı dergideki ve fotolardaki gibiydi kendimi ilk defa bir kadın gibi hissetmiştim. Sonra beni ayağa kaldırıp popomu kendine doğru çevirdi çorabımı arkamdan hafifçe aşağıya sıyırdı. Aramızda sadece saten ince g-stringim vardı onun üzerinden kalçalarımın arasına boylu boyunca aletini yasladı ve ileri geri gidiyordu bir an korkmuştum onuda indirdi ve aleti çıplak götümdeydi onu tamamen kalçalarımın arasında hissediyordum sonra durdu ve benimle sevişmek istediğini ama buna uzun bir vaktin olmadığını söyledi ardında da mindere uzanmamı söyledi en çok istediğim ayaklarını ve bacaklarını hissetmek dedi.

Ben de mindere uzandım bacaklarımı omuzlarına alıp onları uzun uzun öpmeye ayak parmak uçlarımı yalamaya başladı bense aletini tekrar hissetmek için can atıyordum onu tekrar yalamak istediğimi söyledim olur dedi ve yukarıya doğru gelip dudaklarımın ucuna aletini getirip durdu elime onu alıp tekrar oral yapmaya başladım inlemeye başladı ama kendini geriye çekti sonra ayaklarımın ucuna aletini götürüp çoraplı ve az önce yalayarak ıslattığı kırmızı ojeli ayak parmaklarımın ayaklarımın arasına ağzımda dudaklarımın arasında ıslanan aletini sokup sıkıştırıp çıkarıyordu bir süre sonra inlemelerle önce ayallarıma ordana da tüm bacaklarıma fışkırmaya başladı ilk defa üzerime tümüyle boşalan biri ve kocaman bir alet vardı ve nasıl mutluydum anlatamam. Giray o halde durdu ve aletini bacaklarıma sürmeye devam etti sonra çorabımı tüm bacaklarımdan aşağıya sıyırdı. Bunu ben almak istiyorum sadece pantolonun altında poponu açıkta bırakan g-stingin kalsın dedi. Bende gülerek peki erkeğim diyerek teşekkürü beğendin mi diye sordum. Evet ve içine de girip seni sikmek istiyorum ama şimdi değil çünkü derse yetişmemiz gerekiyor dedi. Bense içimden tüm gün o odadan çıkmak istemiyorum dedim. Şimdilik tüm hayallerime kavuşmuştum tabi biri hariç çünkü bu nazikçe yaşanan fantezilerin ilk adımıydı… sonrası elbette gelecek…

Deniz…

About Deniz

Check Also

Yarağın en büyüğü mehmet amcadaymış

slm canlar güzel sohbetlerinize bende bi katkıda bulunmak istedim yayınlarınsa devamıda gelir adımcem şu an …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gaziantep escort

gaziantep escort

beylikdüzü escort

istanbul escort bayan

istanbul escort

avcılar escort

porno seyret

türbanlı porno izle

beylikdüzü escort bayan

beylikdüzü escort

avcılar escort

ataköy escort

istanbul escort

bahçeşehir escort

travesti porno

esenyurt escort

beylikdüzü türbanlı escort

avcılar escort bayan

porno izle

istanbul escort

escort beylikdüzü

hd porno

ataköy escort

beylikdüzü escort bayan

beylikdüzü escort

beylikdüzü escort bayanlar

porno izle

izmit escort

mersin escort